Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Building Office – gotowe oprogramowanie klasy ERP
– instalujesz i zarządzasz Twoją firmą

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientom dajemy możliwość sprawdzenia pełnej funkcjonalności oprogramowania – tak, aby podejmując decyzję o współpracy mieć pewność, że jest to niezbędne narzędzie również dla Twojej firmy. Pobierz wersję demonstracyjną i poznaj nowe perspektywy.

 

Wersja demonstracyjna została przygotowana po to, aby dać Ci szansę poznania potencjału Building Office.

Wystarczy pobrać i zainstalować, aby mieć dostęp do demonstracyjnych projektów, które przewidują różnego rodzaju typy inwestycji. Staraliśmy się aby każda firma deweloperska odnalazła projekt szyty na swoją miarę – projekty domów jednorodzinnych, dwurodzinnych, budynków w zabudowie szeregowej i wielorodzinnych – wirtualna baza danych, z której możesz korzystać otworzy przed Tobą świat nowych możliwości. Ale to nie koniec, w wersji demonstracyjnej możesz utworzyć własny projekt testowy, aby poznać unikatowe i nowoczesne rozwiązania które proponuje Building Office – będzie dostępny dla Ciebie przez okres testowy 14 dni.

Bezpośrednio z wersji demonstracyjnej możesz utworzyć własną bazę danych, wybierając jedną z trzech dostępnych opcji:

 

  • Wersja stacjonarna – baza danych będzie znajdowała się na Twoim dysku komputerowym
  • Wersja serwerowa – baza danych będzie znajdowała się na Twoim serwerze firmowym
  • Wersja serwerowa plus – baza danych będzie znajdowała się na Twoim dedykowanym serwerze zewnętrznym – ta opcja wymaga konieczności wykupienia miejsca serwerowego i jest zalecana przy dużej ilości danych

Oprogramowanie Building Office jest dostępne w czterech wariantach:

LIGHT

wersja darmowa, dla małych firm deweloperskich

Nasz cel to dać szansę rozwoju małym firmom deweloperskim, dlatego przygotowaliśmy pierwszą na rynku darmową wersję dostępną dla każdego. Bez żadnych kosztów możesz udoskonalić proces zarządzania Twoją firmą, a dzięki temu rozwijać się.

STANDARD

dedykowana dla średnich firm deweloperskich

Wiemy, jak trudno mieć jasny wgląd do wszelkich procesów prowadząc kilka inwestycji w jednym czasie. Z nami staje się to prostsze – wersja STANDARD jest przeznaczona dla średniej wielkości firm deweloperskich będących w fazie rozwoju.

PROFESSIONAL

stworzona dla dużych firm deweloperskich

Wybierając wersję PROFESSIONAL pozbywasz się wszelkich barier - został stworzony dla tych, którzy nie lubią się ograniczać i jest odpowiedzią na potrzeby dużych przedsiębiorstw deweloperskich działających na szeroką skalę.

PREMIUM

z myślą o indywidualnych potrzebach

Aby sprostać wszystkim naszym klientom powstała wersja PREMIUM daje ona możliwość synchronizacji potrzeb Twojej firmy z możliwościami pakietu. Jest odpowiedzią dla tych, którzy nie znajdują odpowiedniej wersji wśród naszych propozycji.

Pobierz instalator wersji Demo