Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Programy Branżowe

Programy branżowe są dedykowane dla poszczególnych segmentów związanych z branżą budowlaną i nieruchomości. Każdy z modułów przewiduje szereg rozwiązań, które pozwalają na efektywne zarządzanie w określonym zakresie. Działają niezależnie, ale przy wykorzystaniu kilku lub wszystkich są one ze sobą kompatybilne, co pozwala na prowadzenie całego przebiegu działalności w jednym oprogramowaniu. Są połączone z pakietem biurowo-finansowym, co pozwala na optymalizację działań oraz ich uporządkowanie.

 

Posiadamy w naszej ofercie programy przeznaczone dla:

deweloperów, generalnych wykonawców, inżynierów budowy, architektów, specjalistów, zarządców, maklerów i biur nieruchomości, hurtowni budowlanych, firm realizujących rządowy program Mieszkanie +

Moduł DEVELOPER jest dedykowany dla firm prowadzących działalność deweloperską, aby zapewnić kompleksową obsługę sprzedażową i posprzedażową procesów inwestycyjnych. Przewiduje wszelkie możliwe procesy i kroki zgodnie z etapami sprzedaży w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.

 

Kluczem do sukcesu jest posiadanie informacji, odpowiedz sobie na pytanie czy wiesz, jak przebiega proces sprzedaży w Twojej firmie, jaki jest łączny planowany przychód, jaki jest etap sprzedaży, jakie są planowane wpływy i bieżące koszty. Z doświadczenia wiemy, że nie są to oczywiste odpowiedzi.
A pytania można mnożyć. Korzystając z naszego oprogramowania możesz uzyskać odpowiedzi na te i inne pytania w bardzo prosty i szybki sposób, wypróbuj darmową wersję już dziś i przekonaj się o jego możliwościach.

Dowiedz się więcej

Moduł GENERALNY ma na celu zapewnienie kompleksowej kontroli nad poszczególnymi etapami prowadzonego procesu inwestycyjnego w relacji inwestor – generalny wykonawca – podwykonawca. Zadbaliśmy o to, aby prowadząc budowę można było w prosty i intuicyjny sposób nią zarządzać w każdym wymiarze, jednocześnie mając nadzór nad rentownością przedsięwzięcia. Głównym celem modułu jest usprawnienie działań, komunikacji i rozliczeń.

 

Jako generalny wykonawca doskonale zdajesz sobie sprawę jak wiele spraw należy weryfikować podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, wybierając Building Office jest to możliwe. Kontrola nad kosztorysem, materiałami, umowami z inwestorami i wykonawcami i ich rozliczenia oraz usterki – możesz wszystko zrobić w jednym programie, zapewniając sobie kompletny monitoring wszelkich aspektów prowadzonej budowy – przekonaj się sam, skorzystaj z wersji próbnej.

Dowiedz się więcej

Architekt

Moduł ARCHITEKT jest dedykowany biurom projektowym oraz architektom, aby zapewnić całościowy proces zarządzania. Przewiduje możliwość tworzenia kosztorysów, ofert, obliczania honorarium w oparciu o regulamin architektów RP i pozwala na pełen nadzór nad przebiegiem realizacji procesu projektowego oraz rozliczeń finansowych.

 

Dotychczas na rynku nie było programu, który zapewniałby całościowe zarządzanie działalnością architektoniczną – wybierając Building Office otrzymujesz tą możliwość. Kierowanie biurem projektowym składa się z bardzo wielu aspektów, które od dziś możesz realizować w jednym miejscu. Skorzystaj z darmowej wersji i wkrocz z nami do nowego świata architektów, gdzie wszystko jest proste.

Dowiedz się więcej

Inżynier

Moduł INŻYNIER powstał z myślą o kierownikach, inżynierach budowy
i kadrze zarządzającej przebiegiem procesu inwestycyjnego. Pozwala na kompleksowe zarządzanie zasobami ludzkimi, materiałowymi oraz przebiegu realizacji prac budowlanych. Zadaniem modułu jest usprawnienie oraz uporządkowanie zadań wykonywanych przez osoby odpowiedzialne
za budowę.

 

Zarządzasz procesem inwestycyjnym? Odpowiadasz za pracowników, materiały i podwykonawców? Ten moduł jest stworzony dla Ciebie – już dziś możesz wprowadzić rewolucyjny produkt do swojego życia zawodowego i mieć wszystko pod kontrolą. Wypróbuj darmową wersję programu i poznaj nowe możliwości zarządzania budową.

Dowiedz się więcej

Zarządca

Moduł ZARZĄDCA jest narzędziem przeznaczonym dla wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości oraz spółdzielni mieszkaniowych i pozwala na pełne zarządzanie nieruchomościami w aspektach rozliczeń, korespondencji, przebiegu zadań i monitorowania bilansu zysków i strat oraz realizowaniu prac remontowych.

 

Mamy świadomość, że programów dla zarządców jest bardzo wiele – nasz produkt jest inny niż wszystkie. Jako jedyny posiada w pełni zintegrowany pakiet biuro-finansowy, dzięki któremu zarządzasz nie tylko nieruchomościami, ale całym Twoim przedsiębiorstwem w ramach jednego oprogramowania. Pozwól sobie na więcej i pobierz darmową wersję, aby przekonać się o jego potencjale.

Dowiedz się więcej

Magazyn

Moduł MAGAZYN jest dedykowany hurtownią materiałów budowlanych
i przewiduje pełne zarządzanie ofertami, zamówieniami, dostawami, obsługą logistyczną oraz sprzedażą. Zapewnia kompleksowy system do monitoringu stanów magazynowych, płatności i obrotu produktami. A to wszystko
w połączeniu z pełnym zarządzaniem Twoim przedsiębiorstwem.

 

Chcesz, aby Twoja hurtownia działała prężniej? Chcesz mieć kontrolę nad bieżącym przebiegiem wszelkich procesów Twojej firmy? Chcesz mieć jasny podgląd do bieżących stanów, osiągnieć Twoich pracowników, przyszłych wpływów? Zdecyduj się na rozwój i skorzystaj z darmowej wersji programu, który otworzy przed Tobą nowe perspektywy.

Dowiedz się więcej

Dom+

Moduł DOM + został stworzony dla potrzeb indywidualnych każdego z nas. Budujesz dom, urządzasz mieszkanie a może robisz remont? Jeśli tak, ten program jest dla Ciebie. Pozwala na zaplanowanie kosztorysu wydatków
i kontroluje poziom kosztów, przechowuje wszelkie dokumenty zakupowe oraz umowy o realizacje prac, a co najważniejsze wykazuje dokładnie ile kosztuje Cię obecny poziom prac.

 

Zazwyczaj żadna z osób mająca za sobą remont czy budowę nie jest w stanie określić dokładnie jakie poniosła koszty podczas tego przedsięwzięcia. Wiemy z doświadczenia jak trudne to jest do oszacowania, a później do realizacji zgodnie z założeniami. Każdy może skorzystać z darmowej wersji programu
i mieć remont czy budowę pod pełną kontrolą. Sprawdź i przekonaj się sam.

Dowiedz się więcej

Makler

Moduł MAKLER powstał z myślą o biurach nieruchomości, aby zapewnić kompleksową obsługę firm zajmujących się pośrednictwem w obrocie nieruchomości, a także jej klientów. Program przewiduje szereg możliwości, które usprawniają proces obsługi przedsiębiorstwa i pozwala na znaczne uproszczenie toku postępowania przy procedurze pośrednictwa.

 

Automatyczne generowanie ofert, umów, wyliczanie prowizji sprzedażowych, wgląd do bieżących płatności i wpływów – to wszystko i wiele więcej jest dla Ciebie dostępne w jednym oprogramowaniu. Zrób krok do lepszej przyszłości Twojej firmy i skorzystaj z darmowej wersji programu, aby móc przekonać się jak wiele może zmienić się na lepsze.

Dowiedz się więcej

Specjalista

Moduł SPECJALISTA jest dedykowany dla wszystkich firm budowlanych
i wykończeniowych świadczących usługi dla osób prywatnych oraz firm. Pozwala sprawnie zarządzać przedsiębiorstwem i daje możliwość pełnego monitorowania przebiegu realizacji umów, płatności i poniesionych kosztów,
a także korespondencji z klientami i inwestorami.

 

Jesteś specjalistą w danej dziedzinie branży budowlanej, znasz się doskonale na pracach, które wykonujesz. Zdajesz sobie sprawę, że brakuje Ci czasu na wysyłanie ofert, umów i wszystkie czynności związane z obsługą klienta?
Od teraz może być to bardzo proste. Pobierz darmową wersję i sprawdź jak wiele czasu zyskasz korzystając z naszego oprogramowania.

Dowiedz się więcej